Канікули з Богом

Канікули з Богом

     В днях від 16 до 20 червня в нашій парафії відбувалися Канікули з Богом для дітей. Всього взяло участь майже 80 дітей. В цьому році діти мандрували разом з Мойсеєм, пізнаючи його історію, місію та покликання, а з допомогою о. Вітольда, с. Лаури та аніматорів старалися віднести здобуті знання та вміння до свого життя. 

     Підчас цих днів діти мали пілтні молитви та щоденну Літургію, цікаві зустрічі в групах, багато ігор, конкурсів і танців. Одного дня відвідали розважальний парк для дітей Уруру, що біля Львова, а на завершення табору у сестер відбувся пікнік.


Текст і фотографії: с. Лаура