В днях від 16 до 20 червня в нашій парафії відбувалися Канікули з Богом для дітей. Всього взяло участь майже 80 дітей. В цьому році діти мандрували разом з Мойсеєм, пізнаючи його історію, місію та покликання, а з допомогою о. Вітольда, с. Лаури та аніматорів старалися віднести здобуті знання та вміння до свого життя.
В п'ятницю 12 червня, в уростість Пресвятого Серця Ісуса, відбулося автобусне Паломництво з нашого деканату до санктуарію в Більшівцях. Саме там підчас урочистої Святої Меси, яку очолив митрополит Мечислав Мокшицький, наша дієцезія була присвячена Пресвятому Серцю Ісуса.
Прийняття Образу
В суботу 6 червня діти нашої парафії урочисто завершили навчально-катехетичний рік. Спочатку всі зібралися на святий Літургії, щоб подякувати Богу за всі ласки і добродійства, якими нас обдарував. Після Меси діти та молодь отримали свідоцтва за участь у катехизації. А потім в актовому залі продовжили спільне святкування. Богу подяка за все!
В неділю Пресвятої Трійці в нашій парафії відбулася урочистість Першого Причастя. До євхаристійного столу приступило 12 дітей. Нехай зростають у мудрості та Божій благодаті.
З 18 по 26 серпня 2026 року наша парафія організовує паломництво до Меджугор'є.
У програмі, зокрема, участь у щоденній вечірній програмі, Крижевац, Подбрдо, Оаза Миру, Ченаколо, Спільнота Блаженств, Село Матері, Тіхаліна, Водоспад Кочуша, Мостар, а також цілоденна поїздка на море до Хорватії.